Nabídka služeb

Ošetření dětí

Základem prevence je již v dětském věku správně pečovat o své zuby. Důležité je dítě naučit, jak se o své zoubky správně starat. Velký mýtus se kterým se můžete setkat je: ‘‘O DĚTSKÉ ZUBY NENÍ TŘEBA VÝRAZNĚ PEČOVAT, NAROSTOU DRUHÉ“

Dentální péče v těhotenství

I v období těhotenství je nutné věnovat pozornost prevenci zubního kazu a řádně provádět zubní hygienu. Důležité je také budoucí maminku informovat o výživě a správné péče o první zoubky dítěte.

Bělení zubů

Je bezpečná metoda zesvětlení zubů. Po letech zkušeností nabízím pouze možnost domácího bělení zubů. Výsledek bělení zubů Vám může dělat radost roky, záleží pouze na Vašem životním stylu a vaší péči o zuby.

Paradontologické vyšetření a ošetření

Vstupní parodontologické vyšetření zahrnuje zhodnocení stavu dásní, zubů a okolních tkání a vyhodnocení rentgenových snímků (zhotovených Vaším zubním lékařem). Po zhodnocení stavu je nutné vytvořit individuální hygienický léčebný plán.

 Parodontologické ošetření je terapeutický výkon, kdy se dokonalým očištěním kořene zubů od zubního kamene a mikrobiálního povlaků z poddásňového prostoru snažíme zastavit proces poškozování kosti s následnou ztrátou zubů.

Péče o zuby s rovnátky

Naučím Vás, jak správně pečovat o zuby s rovnátky, aby zůstaly i po dobu ortodontické léčby zdravé.